Комунальним підприємством «Одестранспарксервіс» за 2018 рік укладено 551 договір, що на 30 договорів більш, ніж в минулому році, в тому числі:

— стоянки – 169 договорів загальною площею 506 тис. кв.м ,

— майданчики для паркування б/к – 380 договорів загальною площею 54 тис. кв.м.

— майданчики для паркування – 2 договори загальною площею більш 5 тис кв.м.

Укладено нових договорів на загальну площу 181 314,62кв.м. за 101 новою адресою.

За 2018 рік до міського бюджету надійшло 25 320 056,46грн, що на 7 275 937,68грн більше, ніж в минулому році (гостеві – 9 652 022,89грн, стоянки – 14 788 393,54грн, майданчики – 879 640,03грн.)

План з надходжень збору за місця для паркування в бюджет міста за 2018 рік виконаний на 105,51%.

На 2019 рік план з надходжень збору збільшено і складає 28 000 000грн.

Всього за рік розглянуто 1585 звернень і прийняти відповідні заходи.

З них 1424 від громадян (фізичних осіб), 161 звернення від депутатів, правоохоронних органів та інших юридичних осіб.

КП «Одестранспарксервіс» вживає всіх необхідних заходів для узаконення земельних ділянок, захисту прав автовласників, збільшення оплати збору за місця для паркування до міського бюджету.

Тільки останнім часом виготовлені узгоджені і затверджені 18 схем за новими адресами, а ще 25 схем, виготовлених за новими адресами, знаходяться в процесі узгодження.

Після проведених фахівцями підприємства моніторингу по 4 автостоянкам збільшена площа.

Активна робота по узаконенню майданчиків для паркування (автостоянок) на земельних ділянках, на яких відсутні документи на право землекористування дала можливість не тільки збільшити надходження в бюджет міста, а й дозволила впорядкувати розміщення транспортних засобів в центрі міста, виділивши місця інвалідам та не допустити паркування на зеленій зоні, тротуарі, біля дитячих майданчиків.

Також, необхідно відзначити, що 04.01.2019р. представлена Концепція розвитку паркувального простору, яка дозволить вирішить проблемні питання дорожньо-транспортної інфраструктури та її розвитку.

Вважаємо це важливим кроком на шляху утворення комплексу об’єктів єдиного паркувального простору.

Концепція передбачає вживання необхідних заходів щодо встановлення додаткових паркоматів, відеоспостереження, утворення системи моніторингу наповнюваності і оплати на паркувальних майданчиках.

Також, це дозволить вдосконалити порядок розрахунків за послуги з паркування шляхом збільшення використання електронних засобів оплати (мобільний телефон, паркомат, термінали, обладнані купюроприймачами), запровадить відкриту автоматизовану прозору систему розрахунків за послуги паркування з можливістю online-контролю на web-ресурсі стану паркувального простору та з фінансовими показниками за весь звітний період, з відсутністю паперових паркувальних талонів, з метою повного виключення людського фактору.

      Прийняття зазначених заходів дозволить створити економічні і організаційні умови для розвитку паркувальної діяльності, перетворення паркування в одну з прибуткових галузей економіки м.Одеси, що забезпечить значний внесок у соціально-економічний розвиток міста шляхом збільшення дохідної частини бюджету м.Одеси за рахунок податкових надходжень, припливу інвестицій, збільшення кількості робочих місць, а також створить сприятливі умови для зменшення навантаження на вулично-дорожню мережу міста і поліпшить організацію дорожнього руху.

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить